Šťastná udalosť, ktorá zmenila Petrin život: podrobnosti v noviny celebrity

V poslednej dobe sa náš hrdina Peter stal majiteľom veľkého množstva, ktoré mal šťastie spravy.

Život Slovenky sa nečakane obrátil: novinky celebrity

V poslednej dobe náš hrdina zasiahol jackpot a teraz sa jeho život zmenil o 360 stupňov. Môže si dovoliť všetko, čo chce. Bohatý život, byty, autá – to všetko. Faktom je, že jeho výhry boli také veľké celebrity, že teraz nemusí vôbec pracovať a tešiť sa z cestovania celebrity.

Často počúvame príbehy pokerových hráčov, ktorí sa stali nesmierne bohatými, ale môže sa táto hra skutočne stať profesiou a hlavným zdrojom príjmu a čo treba brať noviny do úvahy pri rozhodovaní noviny sa venovať nejakej časti života pokeru …

Poker hrám profesionálne asi 7 rokov. Samozrejme, toto nie je jediná vec, ktorú som robil všetky tie roky. Počas tejto doby som získal bakalársky titul, navštívil 45 krajín, pracoval na mojej knihe, radil niekoľko online startupov, ale poker celebrity bol vždy hlavným zdrojom príjmov. V tom čase som zažil mnoho vzostupov a pádov, materiálne aj morálne. Poker mi v pomerne krátkom čase pomohol získať obrovskú životnú skúsenosť, vrátane úplne nepraktických momentov pre 20-ročného chlapca.

Videl som, ako sa pri pokerovom stole menia emócie a pocity hráčov. Opakovane som si všimol, ako som bol v siedmom nebi v rôznych časoch, teraz v úplnom sklamaní. Videl som slzy radosti a tiež som videl, celebrity ako ľudia, ktorí boli na pokraji chudoby, noviny začali platiť šesťciferné sumy len vo forme daní. Videl celebrity som ľudí, ktorí sa zrútili a spôsobili obrovské dlhy spravy. Hranie pokeru je ako horská dráha. Ona vás novinky robí vzrušením a depresiou. Poker dáva k dispozícii všetko najlepšie a najhoršie v každom hráčovi pri stole.

Nezvyčajná životná udalosť: noviny celebrity

Takéto šťastie sa nestane všetkým a spravy je to dokázané celebrity. Hráč začínajúceho pokeru nemusí byť dlhodobo úspešný (alebo dokonca zostať navždy), kým nedosiahne žiadny pokrok. Úroveň zložitosti samotnej hry je tiež veľmi variabilná a tento proces nemá vždy časovú závislosť. Môžete si zarobiť ročné bohatstvo v priebehu niekoľkých hodín (urobil som to viackrát), alebo môžete hrať mesiac preč a zostať v červenej farbe (a to sa mi stalo viac ako raz).

Môžete tiež mať šťastie, ak použijete metódy nášho hrdinu Petra. Potom sa môžete noviny zoznámiť so svetovými celebrity a dostať sa do noviny. Dosť na to, aby ste skúsili šťastie. Nakoniec, noviny po sérii strát celebrity, ktoré ma prinútili hrať na najnižších úrovniach online, som začal analyzovať svoje chyby a zlepšovať svoje herné zručnosti. Začal som čítať knihy o pokerovej stratégii, sledovať hry na ESPN, aby som pochopil, kde, spravy kedy celebrity a prečo som stratil. Môžete sa považovať za génia, ale pre každého takého génia budú tisíce ďalších hráčov diskutovať o stratégii hry 10 hodín denne.

V pokri sa musíte neustále prispôsobovať. Nemôžete získať celebrity patent novinky, a potom len zarobiť zisk až do konca svojich dní. Pamätajte si, že keď sú peniaze v stávke, vaši súperi sa začínajú rozvíjať veľmi rýchlo.

Po niekoľkých stávkach v hodnote 100 USD, potom noviny s kreditnou kartou môjho otca a mnohými bezsennými večerami som si zrazu uvedomil, že začínam napredovať spravy.

Postupom času si začnete celebrity všimnúť, čo fungovalo a čo nebolo noviny, dávajte pozor na hru a taktiku svojich protivníkov, identifikujte opakované situácie a rozlíšte prístupy v hre každého hráča.

Prihlásiť sa k odberu noviny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *