Senzačná Správ: Nezmeškajte 125 Sancí Stať Sa Milionárom

Víťazstvo cash game viac ako raz je vzácnosťou. Niektorí ľudia sa to však podarilo a v niektorých prípadoch v ten istý deň.

Správy dnes topky budú o víťazoch života, o šťastných ľuďoch. Všetci títo šťastní ľudia sa rozhodli riskovať malé sumy a získať 125 voľných šancí na výhru. Ako sa to stalo? Víťazstvo a bohatstvo!

Niektorí šťastní víťazi venovali peniaze svojim príbuzným, platili účty alebo kupovali dom. Okolnosti výhry sa pohybujú od veľmi obyčajných, napríklad používanie dátumov narodenia príbuzných až po takmer mystické: súbor víťazných čísel: bol videný vo sne.

1. Takmer zomrel, prežil a dokonca vyhral. Senzačná Správa

Austrálsky vodič nákladného auta Bill Morgan bol vyhlásený za mŕtvu po dopravnej nehode, ale o 14 minút neskôr bol opätovne oživil. Toto samo o sebe stačí na to, aby ho považoval za šťastného. Po nehode však prestala milovať hranie futbal, hokej a šport vo všeobecnosti. On sa zmenil. V roku 1999, rok po nehode, vyhral auto v hodnote 17 000 USD tým, že sa zúčastnilo hry, kde musel vymazať námety na lístkoch.

Bol pozvaný do televízie a mu bolo ponúknuté, aby ukázal, ako vymazáva svoj šťastný lístok. Vymazal námestí a získal 170.000 dolárov (250.000 austrálskych dolárov). Jeho žena povedala CNN news: „Len dúfam, že nevyčerpal celé svoje bohatstvo.“ Je to úžasná správy!

2. Jeden obchod, jeden zákazník, dva milióny výhier

V apríli 2012 spoločnosť Petra Fike z Berryville kúpila dve lístky v tom istom obchode, z ktorých každá priniesla výhru miliónov dolárov. Úžasné novinky!

Bola v nemocnici so svojou chorou matkou, keď oznámili v televízii, že vyhrali dva kupóny kúpené na zastávke.

„Bolo by smiešne, keby to boli naše kupóny,“ povedala jej matke.

„Čísla, ktoré som napísal, sú dátumy narodení mojich rodičov, ich vek a rok ich svadby,“ povedal Fayk.

Povedala, že bude míňať peniaze na starostlivosť o svojich rodičov. Slovo „politika“ bolo mimochodom zakázané v rozhovore a všetky správy o ňom. Obchod dostal bonus vo výške 20 000 USD na predaj dvoch víťazných lístkov.  Jej To Podarilo!

3. 86-ročná žena vyhrala 8 miliónov dolárov z každého lístka a použila čísla z jej spánku. Žena Zbohatla Vďaka Hre Na Telefóne

Mary Vollens z Toronta, Kanady, si kúpila dva lístky na loterie v rôznych obchodoch. Ona nebola blogger, neviedla svoj blog. Napísala čísla, ktoré videla vo sne. V septembri 2006 si každá vstupenka získala 8 miliónov dolárov za celkovú sumu 16 miliónov dolárov.

„Vo sne som sníval o číslach. Keď som sa prebudila, napísala som ich, „povedala Ontario Corporation.

Začala sa pravidelne podieľať na lotériách od roku 1982 a strávila 5-10 dolárov za každú remízu.

„Vyhral som 100 dolárov za môj prvý lotériový lístok,“ povedala novinárom. „Potom som si myslel, že je to veľmi dobré znamenie.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *